Řešení telefonního centra

Poskytujeme konzultační služby, instalační a podpůrné služby pro hardware a software, které mají být použity zdarma, s cílem vytvořit telefonní centrum na klíč v call centrech a poskytnout potřebnou infrastrukturu pro nákladově efektivní a vysoce kvalitní vyjednávání.

Využíváme volné objevy pro call centra, která chtějí vytvořit call centrum nebo mít infrastrukturní problémy v call centru. Nabízíme řešení telefonních center na klíč pro zajištění potřebné infrastruktury a pro spínací systém, službu VoIP a softwarové centrum pro call centra, které musí být v call centru.

 

Cloud Call Center
Jedná se o internetový telefonní systém, který můžete používat kdekoliv na internetu, který poskytuje cloudovou službu přes internet bez potřeby jakéhokoli hardwaru ve vaší lokalitě.

Potřebujete sluchátko a počítač!

Software pro telefonní centrum
Nabízíme softwarové služby pro call centra zdarma, díky nimž je vaše call centrum mnohem jednodušší a pohodlnější.

Systém ručního vyhledávání
Jedná se o vyhledávací systém, který přenáší data nahraná do systému ručně zástupcům volajících a zákazníků. Je také známá jako "Maska" v odvětví call center.

Systém prediktivního vyhledávání
Jedná se o systém, který automaticky stahuje data nahraná do systému podle dostupnosti odběratelů zákazníka a připojí je k nejvhodnějšímu zákazníkovi.

Automatický vyhledávací systém IVR
Můžete se připojit k zástupcům zákazníků podle stisknutí klávesy posloucháním úvodního záznamu zvuku produktu nebo služby, kterou chcete prodat. Tímto způsobem můžete rychleji oslovit uživatele, kteří mají zájem o váš produkt nebo službu.

Vyhledávání systému hlasování
Publikum, které chcete zadat, může automaticky odpovědět na dotazník, získat klíčové výsledky a nechat hlas, aby získal zpětnou vazbu na konci rozhovoru.

Masef realitní investiční výstavba

Zákaznický servis styčný úřad s obecně platnými principy naší společnosti po celém světě a obchodních oblastí v souladu s Tureckem na trhu IT pracuje v oblasti služeb zákazníkům.

Nejnovější zprávy

Buďte informováni...

Můžete se registrovat z následující oblasti, abyste se zaregistrovali v seznamu zpráv.